Květen 2008

Comet 2008

30. května 2008 v 16:50 | Dee17 a Dudlinka |  MIX fotek
Jak jste jistě zaznamenali kluci vyhráli 4 ceny.
Super Comet
Bester Liveact
Bestes Video
Beste Band
.
.
.
.

TH vědí o medvíďatech

30. května 2008 v 16:46 | Dee17 a Dudlinka |  Novinky

.......................................

Ahojky všichni fans TH!

nejprve bych chtěla poděkovat vám všem, co při mě stojíte a nevěříte pomluvám a překrouceným teoriím, co se šíří po netu.

Mám pro Vás naprosto skvělou zprávu! Včera večer jsem přišla z křestu medvíďat, zapla počítač a tam email od managementu TH!

Zde máte text:
Hey Girls from CZECH!
Thank you very much for the letters, the boys were very happy about it. Tokio Hotel need fans like you! Also a wonderful idea with the names for the Icebears!

Wish you a nice day and greetings from Berlin!

Andrea-Sophie

Ps: more answers will follow!

A pro ty, co neumí anglicky,je zde překlad:

"Ahoj holky z česka!
Mnohokrát vám děkujeme za dopisy, kluci byli velmi šťastní. Tokio Hotel potřebují fans jako jste vy! Také úžasný nápad se jmény pro lední medvědy!

Přejeme vám krásný den a zdravíme z Berlína!
Andrea-Sophie
Ps: Bude následovat více odpovědí!"

Je to absolutně neuvěřitelné!!!! Poslední balík se všemi našemi aktivitami jsem jim posílala před týdnem!!! A slibují nám další odpovědi!!! Věděla jsem, že nám odpoví, ale v životě by mě nenapadlo, že tak rychle! Je to naprosto úžasné!!! Vědí už o všem co jsme za ten půlrok dokázali! "Tokio Hotel potřebují fans jako jste vy!" - no nezní to nádherně?
Jsme už tak neuvěřitelně blízko!!! Vím, že to zvládneme!!! Jste totiž ti nejlepší z nejlepších!!!

Jinak určitě víte,že se včera konal křest medvídků! Bylo to naprosto úžasné!!! Chvílema jsem měla pocit, že jsem na Demonsrazu Spousta fans s transparenty TH nach Tschechien, skvělá nálada a hlavně křik Na místě byla i spousta médií, takže se o nás a o TH zase bude víc vědět
Z křestu jsem pořídila obrovské množství fotek (jak fans, tak medvíďat) a během dneška a zítřka budou postupně přibývat v galerii na našem myspace profilu.
www.myspace.com/tokiohotelzurucknachtschechien
Mám také velké množství videí a co nejdřív se pokusím udělat pro TH report z křestu. Něco podobného jako naše ofišl videjko z Demonsrazu. Samozřejmě jim to všechno naposílám, aby viděli, jak křest "jejich" medvíďat probíhal

No a jako vždy nějaké ty novinky ze světa fans
V Ostravě fanynky pořádají další demonstraci. Veškeré info naleznete zde: www.th-czecharena.blog.cz

To je pro dnešek vše. Jen jsem se chtěla omluvit, že teď nepřibývaly videjka TH nach Tschechien, ale měla jsem svaťák a maturitu a do toho ještě ten nabouraný email.a o víkendu medvíďataprostě - nedalo se to stihnout.
Samozřejmě že akce pokračuje a můžete mi dál posílat svoje fotečky! Budu se snažit co nejdříve to dohnat

Zatím ahojky a mějte se krásně
Vaše Alča
zdroj: www.tokio-hotel-2006.blog.cz

5.diplomek

30. května 2008 v 10:33 | Dee17 a Dudlinka |  Diplomy Dudlinky

Kluci pisou z Ameriky

22. května 2008 v 12:14 | Dee17 a Dudlinka |  Rozhovory
Zpráva od Toma z L.A.
Ahoj lidi, tady je Tom!
Do L.A. jsme přijeli v neděli po opravdu vzrušujícím týdnu v N.Y.! Jsme jen překvapeni podporou, která jste nám tento týden dávali - bez ohledu kde jsme my, jste tam také VY. Měli jsme úžasné vystoupení na MTV TRL, skvělou autogramiádu ve Virgin Megastore, nějaké cool rozhovory, vzrušující vystoupení v Conan O'Brian a super chvíle při autogramiádě ve Philadelphii. Úterní večer jsme jeli přes Times Square a byli jsme úplně uneseni, když jsme viděli naše velké postery, které visí na MTV - taaaak úžasné. Teď jsme v L.A. Ještě krátce před našim vystoupením, jsme jeli do Santa Monicy, kde bylo chladno. Je to náš první kompletní koncert po Billově operaci - jsme opravdu velmi vzrušeni a doufáme, že vás tam uvidíme! Opatrujte se
Tom
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zpráva od Billa z N.Y.
Ahoj lidi, tady je Bill!
Jsem tak rád, že jsem zpátky…neumíte si představit, jak dobrý je to pocit! V tuto chvíli jsme v New Yorku, přijeli jsme tady v pátek odpoledne. Další ráno jsme vstávali v 5 hodin a to jsem byl tuhý, ale teď tu máme nějaké malé spory…být ve Státech je skvělé! V sobotu jsme vystupovali na Bamboozle festivalu, který byl hodně zábavný - být zpátky na podiu byla pro mě obrovská úleva! V neděli jsme měli volno, tak jsme celou dobu spali. Potom jsme Tom a já vstali, vzali si kafé a odpoledne využili šanci projít si nějaké bary v New Yorku! Našich dalších sedm dní budeme zahrnuti promem a vystupováním v New Yorku.
Zůstaňte naladěni a já vám dám další pondělí vědět, jak to všechno šlo. Opatrujte se a brzo se vám ozvu.
Bill
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
A naposledy píše Tom z Kanady
Ahoj lidi, tady je znova Toma!
Momentálně jsme v Kanadě. Je to poprvé, co vidíme Kanadu bez sněhu a místo toho sluneční svit - to je skvělé! Toronto jsme opustili včera a teď jsme v Montrealu, kde budeme hrát náš poslední koncert našeho severoamerického turné…
Byl to úžasný výlet. V Torontu jsme byli v "Much On Demand" na Much Music a bylo to pro nás opravdu super. Lidi, vy jste byli tak nabuzeni a hlasitě rozjařeni, že jsme Bill a já nemohli slyšet svoje vlastní slova - ale milujeme to. Když rockujete, dáváte nám opravdu energii.
Velmi jsme se těšili na koncert v Torontu v Sound Academy minulý pátek! Musím říct, že jsme měli na podiu skvělé chvíle - díky za to! V sobotu jsme měli volno, tak jsme cestovali kolem Toronta a vidělo jsme víc z města. Dokonce jsme šli do zábavního parku a šli na různé horské dráhy - to bylo taaak zábavné! Teď se připravujeme na dnešní show v Montrealu. Doufám, že vás tam všechny uvidím - doufám v dnešní společný večer! No, uvidíme se - opatrujte se.
Tom
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: VIP section

Bombasticka zprava!!

22. května 2008 v 12:13 | Dee17 a Dudlinka |  Rozhovory
Je to senzace! Tokio Hotel vystřelili v americké Billboard rockové charts s jejich anglickým albem "Scream" z nuly na 5.místo. Teď je to oficiální: Čtyři kluci z Magdeburku dokázali průlom v zemi neomezených možností.
"Nikdy jsme nepočítali s takovou odezvou od fanoušků v USA a úplně jsme jim za to vděční!", říká frontmen Bill Kaulitz k BILD.de
V Německu a Francii jsou Tokio Hotel delší dobu superhvězdy, teď panuje v USA křičící alarm a masová hysterie, když se Bill & spol objeví.
................
To je bomba, člověku se to nechce ani věřit, kluci musí být nadšení:))))))))))))))
..............
A jedna krásná fotečka dvojčat z Montrealu:)))
zdroj: www.tokio-hotel-2006.blog.cz

TH prý můžou za sebevraždu

18. května 2008 v 8:39 | Dee17 a Dudlinka |  Novinky
TADY je reality z Rumunska. Mluví o 12leté dívce, která spáchala sebevraždu. Každý za to viní Tokio Hotel, kvůli klipu Don't Jump. Říkají, že video posílá sebevražednou zprávu. A taky zařazují TH do Emo. Což pro ně znamená, že jestli posloucháte Tokio Hotel, tak jste Emo a řežete si žíly. A dávají jim vidu za smrt téhle 12leté dívky a dalších dvou dívek, které si podřezali žíly.
Tahle stránka taky: TADY
A titulek TADY říká: "12letá dívka, která byla Emo, spáchala sebevraždu." A v tom videu tam je vidět Monsoon od Tokio Hotel. Taky se o tom mluví v novinách a všude jinde.
____________________
Na stránce Libertatea se píše tohle:
"You'are lost in your pain/you dream of the end/to start all over again." Tak zní text od Tokio Hotel, Andra, dívka, která spáchala sebevraždu ve svých 12letech skočila z desátého patra budovy, ve které žila. Její instinkty vypadají jako zkopírované od její oblíbené kapely Tokio Hotel, a klipu, kde zpěvák skáče v klipu Don't Jump z budovy. Mladík stojí na střeše, tak blízko konci, myslí na to, jestli má nebo nemá skočit. Zatímco během několika minut má v hlavě různé myšlenky, na konči skočí. Skočí zády pozpátku, jeho ruce volně dané. Tohle je scénář toho videa. A jednoho dne se to stalo, stejně jako u zpěváka, scénářem i této dívky, které skočila. Dívka byla Emo a každý kluk nebo holka, který je Emo a každý jiný svádí boj o smrti této dívky. Většina přišla k závěru, že za to může muzika, kterou milovala a uznávala, muzika, která ji vytvořila depresy.

Rock One- special o TH

18. května 2008 v 8:37 | Dee17 a Dudlinka |  MIX fotek

Potřebují se??- Ano, a moc

18. května 2008 v 8:35 | Dee17 a Dudlinka |  Rozhovory
Tak, aby jste věděli, jak mě odpovědí kluků berou a jak mě hlavně berou odpovědi, které se týkají dvojčátek, tak vám tady dám poslední odpověd z Rolling Stone video - interview s překladem, který jak jinak přeložila Evelyn a zbytek překladu a video máte tady
Bill: Myslím, že je to normální...
Tom: Ano, je to normální.
Bill: Protože jsme pořád spolu.
Tom: Vždycky máme stejné odpovědi a stejné zájmy.
Bill: A začali jsme spolu dělat muziku a na začátku jsem měl keyboard, protože jsme neměli žádného bubeníka a já nehraju na žádný nástroj. Vždycky jsem na to byl moc líný.
Tom: Bill mě potřebuje.
Bill: Yeah...
Tom: Bill mě potřebuje.
Bill: A on potřebuje mě, takže...
................

Tokiáči pozváni na křest

18. května 2008 v 8:33 | Dee17 a Dudlinka |  Novinky
zdroj: Mladá Fronta Dnes 16.5.2008
Pro další část článku klikněte na zvětšení....

Buzzworthy-rozhovor s fanouškem TH Timothym

18. května 2008 v 8:32 | Dee17 a Dudlinka
tim.jpg
Setkali jsme se s 18letým fanouškem Timothym, který je dostatečně muž na to, aby sdílel respekt a uznání pro Billa a kluky.
Co miluješ na Tokio Hotel?
Timothy: Opravdu miluji jejich texty, stejně jako jejich muziku. Hodně se to se mnou spojuje. Jsem velký fanoušek už od začátku.
Nějaké přesné texty, které tě dostali?
Timothy: Don't Jump. Text z té písně mluví o sebevraždě. Je to hlavní téma pro teenagery.
Jak jsi poprvé slyšel o Tokio Hotel?
Timothy: Sledoval jsem IMF, což byla stará hudební stanice, která ukazovala muziku z celého světa. Viděl jsem jejich video a stal se jimi posedlý.
Máš oblíbeného člena kapely?
Timothy: Bill Kaulitz, rozhodně, poklona.
Kdybychom tě mohli nechat s ním samotného, co bys mu řekl?
Timothy: Nejspíš bych omdlel, abych byl upřímný. Ale...já nevím.
Když jsme k tomu přišli, neměl bys co říct, nebo bys vyšiloval?
Timothy: Nejspíš něco mimo chápání nebo že je můj největší hrdina. A něco jako, že vás mám v mysli kdekoli. A vždycky se na vás budu těšit a jsi správná osoba a takové věci.
Jak si se sem dneska dostal?
Timothy: Dlouhou cestou autobusem ze středu Pensylvánie.
Trvala ta cesta tak dlouho?
Timothy: Ano! Ale rozhodl jsem se jet a nechat si podepsat CD a nejspíš budu později vyšilovat, ale ano, je to dobře!
*******
*******

Šiřte na blogy

15. května 2008 v 12:14 | Dee17 a Dudlinka |  Novinky

O medvídkach se hoodně mluví!!

13. května 2008 v 8:28 | Dee17 a Dudlinka |  Novinky
Po cizích forech a stránkách právě koluje článek o našich medvíďatech se jmény podle Billa a Toma!
Dokonce i oficiální italské forum z Universal má o tom rozsáhlou debatu, i když se tam spletl název ZOO na Dvůr Králové místo Brna! Jedna holčina slíbila, že to dá taky na oficiální rumunské forum. Prostě se to šíří jako blesk!
tuhle informaci šiřte!
........................................................................................
No a jedna fotečka "našich" medvídků:))))
zdroj: www.tokio-hotel-2006.blog.cz

Zamilované fotky :-))

13. května 2008 v 8:27 | Dee17 a Dudlinka |  Fotky Twins

Bráškové o svém úspěchu v Americe

13. května 2008 v 8:26 | Dee17 a Dudlinka |  Rozhovory
Los Angeles - Německá nejúspěšnější rocková kapela "Tokio Hotel" je stále ještě na propagačním turné v USA kvůli jejich anglicky zpívanému album "Scream" ("Schrei"). O víkendu letěli po televizním vystoupení z New Yorku do Los Angeles, kde mají dneska koncert. BILD mluvil s dvojčaty Billem (18) a Tomem Kaulitzem (18) o jejich úspěchu v Americe.
BILD: Přijeli jste právě do Los Angeles. Jak rozdílné je pro vás L.A. od New Yorku?
Bill: To jsou pro mě dva rozdílné světy. New York je hodně evropský. L.A. je víc to, co si představuje Evropan pod Amerikou.
BILD: Zítra hrajete v Hollywoodu váš první kompletní koncert po Billově operaci. Jste nervózní?
Bill: Ano jasně, sakra, jsem nervózní. Navíc je to také jediný koncert v USA. Ale stále jsme nervózní a proto je to ještě horší.
BILD: Jak se teď cítíte, že jsem teď tak úspěšní také v USA?
Tom: Totálně nás tady v USA tak velká rezonance od fanoušků těší, ale spíše to vidím celkově jako úspěch zasluhující pozornost.
BILD: To jmenuješ úspěch zasluhující pozornost? Ty ale jinak nejsi tak skromný.
Tom: Žádné obavy, když bysme podruhé mluvili o dívkách, s jistotou bych byl také zase náročnější (směje se). Ne, ve skutečnosti: Veřím, že ten opravdu velký úspěch v USA přijde s kompletně novými a celosvětově nezveřejněnými songy. Máme cíl, zveřejnit třetí album celosvětově částečně stejně.
Bill: Ale jsem samozřejmě přitom totálně šťastní a děkujem za to, co se tady v USA odehrává. S tím jsme ještě před pár měsíci nikdy nepočítali. Nechceme ještě dosavadní úspěch v USA přecenit.

Dokázali jsme to:-)))

13. května 2008 v 8:24 | Dee17 a Dudlinka |  Novinky
Brněnská medvíďata už vědí, s jakými jmény se vypraví do života. Čtenáři jim v anketě na webových stránkách zoologické zahrady vybrali jména Bill a Tom. "Návrhy Bill a Tom zvítězily s velkým náskokem. Pro Billa hlasovalo 347 lidí, pro Toma dokonce 386," upřesnil mluvčí zoo Pavel Hrazdíra.
Image and video hosting by TinyPic
Medvědí kluci tak dostanou stejná jména, jako nosí bratři Kaulitzovi z populární německé teenagerské skupiny Tokio Hotel.
"Zřejmě to jsou oblíbená jména, nosí je spousta známých lidí. Jsou to taky mezinárodně nositelná jména, což bude pro medvídky velkou výhodou, protože určitě půjdou do zahraničí. Bill a Tom je určitě vyslovitelnější než Zbrojovák a Zbrojováček," podotkl mluvčí v narážce na další návrhy jmen.
Tokio HotelV zoologické zahradě ovšem nevědí, zda mají vítězná jména něco společného právě se zmíněnou německou kapelou. "Zatím nás to vůbec nenapadlo. Je to zajímavá teorie a snad na ní i něco bude. Jenže nevíme, proč lidé hlasovali právě takto, a ověřit to nijak nemůžeme," uvedl Hrazdíra.
Autoři vítězných návrhů však v zoo svůj kontakt zanechali. A to se jim teď zúročí. "Dostanou celoroční rodinnou vstupenku do naší zahrady," slíbil Hrazdíra.
Křtu ledních medvídků se už za dvanáct dní ujme brněnský primátor Roman Onderka. Zahrada teď pro oba medvědí kluky hledá i kmotry. "Oslovili jsme vybrané představitele brněnského kulturního života," poodhalil mluvčí.
V anketě o jména pro malé medvídky čtenáři často hlasovali i pro dvojice Pat a Mat, Mikki a Kimmi, Jája a Pája nebo Nanuk a Pů. "Pat a Mat dostali okolo stovky hlasů, Mikki a Kimmi zhruba po devadesáti, Jája a Pája měli k šedesáti hlasům. Celkem hlasovalo dva tisíce osm set lidí z unikátních počítačových adres," shrnul Hrazdíra.

Backtage US Scream

12. května 2008 v 11:42 | Dee17 a Dudlinka |  Screenshoty
Zbytek pod perex, protože některé jsou hodně velké, tedy dvě, které jsou bezkonkurenčně nejlepší... takže klik na celý článek:))) Jo a jako bonus super animačky.....

TH budou v Polsku- březen 2009

12. května 2008 v 11:41 | Dee17 a Dudlinka |  Novinky
Tokio Hotel fanoušci v Polsku posílali petici s 11 000 podpisy do Live Nation a přišla jim
odpověď, že kluci z Tokio Hotel přijedou do Polska v březnu nebo dubnu roku 2009...
hádám že podobné nebo stejné to bude i u ČR (ke všemu my máme ještě míň podpisů
než 11000 pokud se nepletu) a stejně jako my, ani oni neměli termín na 1000 Hotels European Tour...
Evelyn
...............

Všichni se zaregistrujte!!!

12. května 2008 v 11:39 | Dee17 a Dudlinka |  Novinky
Tak jako to snad není možný, teď jsem se tam podívala a je nás tam pouze 1600
a blbých polek 11 000!!!!!!!!!!!! Můj ty bože!!!! Kdo se ještě neregistroval, ať to
okamžitě udělá, je to úplná banalita a trvá to 2 minuty!!!!!!!!!! A potom tady
brečíme, že tady nejezdí, to rozhodně i slovenky budou mít více hlasů a to je
jich méně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...............
..............
zdroj : www.tokio-hotel-2006.blog.cz

Forum-TOKIO HOTEL!!!

8. května 2008 v 17:01 | Dee17 a Dudlinka |  Novinky
Ahoj všichni fanoušci Tokio Hotel!
Vytvořili jsme pro VÁS, české fanoušky první české fórum o Tokio Hotel a doufáme, že na něj budete chodit za účelem shlédnout nové informace fotky, videa, ale i diskutovat s ostatními fanoušky. Na fórum jsme zatím přidali jen to nejnutnější do začátku a samozřejmě spoléháme i na vás, že budete přidávat i vy nějaké ty novinky. Budeme se na vás těšit….
.B.A., Evule a Monisek
Prosím, kopírujte na ostatní blogy.
Hi all the Tokio Hotel fans!
Watch ou!
The czech fans founded the first czech forum about a music band Tokio Hotel. Although the forum is in czech, we hope you´ll undestand and visit us. Please, log in our first czech forum. We would also ask whether you could inform other Tokio Hotel fans about this forum.
We hope you´ll like it and visit the pages about Tokio Hotel as often as possible.
Please, copyright on your blog/web site.

http://tokiohotel-cz.team-forum.net


Kluci se krásně culííí

8. května 2008 v 17:00 | Dee17 a Dudlinka |  Animovačky
img231/7176/tombillanimationbybunnilm7.gif